پنجشنبه, 4 مرداد 1403
مشروح خبر :: توقیف ادوات حفاری یک حلقه چاه غیرمجاز توسط امور منابع آب اسلامشهر/ انسداد دو حلقه چاه غیر مجاز به عمق 70 متر

توقیف ادوات حفاری یک حلقه چاه غیرمجاز توسط امور منابع آب اسلامشهر/ انسداد دو حلقه چاه غیر مجاز به عمق 70 متر

سرپرست امور منابع آب اسلامشهر از توقیف ادوات حفاری یک حلقه چاه غیرمجاز توسط امور منابع آب اسلامشهرو انسداد دو حلقه چاه غیر مجاز به عمق 70 متر در محدوده عملکرد این امور خبر داد.

به گزارش شبکه خبری آب ایران به نقل از روابط عمومی شرکت آب منطقه ای تهران، امین زارعی، با اعلام این مطلب اظهار کرد: با همکاری واحد گشت و بازرسی آب‌های سطحی این امور و اخذ دستور قضایی توسط کارشناسان حقوقی دو حلقه چاه غیرمجاز به عمق ۷۰ متر پرو مسدود شد.

وی با بیان این‌که همچنین ادوات حفاری یک حلقه چاه غیرمجاز نیز توقیف شد، تصریح کرد: گروه‌های گشت و بازرسی این امور با هوشیاری کامل در منطقه حضور دارند و هرگونه برداشت غیرمجاز از آب‌های سطحی و زیر زمینی را رصد نموده و از این اقدام جلوگیری می‌نمایند.

زارعی در پایان خاطرنشان کرد: این امور به‌عنوان متولی آب در حوزه عملکرد شهرستان و به عنوان نماینده شرکت آب منطقه‌ای تهران بر اساس قانون با هرگونه تخلف در زمینه آب‌های سطحی و زیرزمینی با اهتمام جدی برخورد خواهد کرد.

کد خبر: 74444
  تاریخ خبر : 1403/03/26
  آخرین به‌روزرسانی : 1403/03/26
 شیخ الاسلامی
 72